Novinka, rodinný dom o výmere 70 m2 so záhradou o výmere 430 m2

Továrenská, Vysoká pri Morave, okres Malacky
153 000€
Rodinné domy
2 - izbový
70 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci prízemný jednopodlažný rodinný dom s povalou a priestrannou záhradou. Rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti obce Vysoká pri Morave. Rodinný domček prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane rozvodov a Exteriéru.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE ; -Samostatná vstupná chodba -Samostatná kuchyňa s priestorom na jedálenskú časť -Obývačka s krbom -Spálňa -Kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom Exteriér rodinného domu tvorí prestrešený priestor na sedenie + prestrešený priestor na odkladanie sezónnych veci. Veľkou dominantou nehnuteľnosti je práve priestranná záhrada, ktorá je taktiež vhodná na stavbu ďalšieho rodinného domu.

LOKALITA: Obec Vysoká pri Morave sa nachádza len 34 kilometrov od Bratislavy a do okresného mesta je to len 20 km – v oboch smeroch je výborné napojenie na diaľnicu, prípadne na cestu II. triedy. Obce na Záhorí majú dobrú dostupnosť aj do Rakúska a Českej republiky. V obci nájdete potraviny, škôlku, základnú školu, športoviská, detské ihrisko, obecný úrad, poštu, autobusové spojenia do mesta alebo na okolité dediny. Výmera domu : zastavaná plocha domu; 70 m2 Výmera pozemku ; 409 m2

INŽINIERSKE SIETE:: prípojky: kanalizácia, voda, elektrina, žumpa Studňa na pozemku Kúrenie : radiátory na elektriku a krbová pec, ktorá bez problémov vykúri celý dom Prístupová cesta vedie po spevnenej obecnej ceste. Samostatný dom sa nachádza v strede dediny , avšak vo veľmi tichej uličke, Továrenska. Dom sa predáva kompletne zariadený. Dom bol využívaný na prenájom, teda je to aj vhodná investícia na podnikanie/prenájmy.

Cena rodinného domu s pozemkom je : 153.000 Eur – samozrejmosťou je bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a poistenia majetku.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:

T: +421 915 340 692

E: info@adamsreality.sk

www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: Rodinné domy
Typ ponuky: Na predaj
Počet izieb: 2
Úžitková plocha: 70 m²
Plocha pozemku: 409
Dátum výstavby: 2020

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/description.php on line 171

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/map-style1.php on line 8