Rodinný dom s prístavbou a rozľahlým pozemkom v obci Kuchyňa / Ihneď k dispozicií

Kuchyňa, Kuchyňa, okres Malacky
269 000€

Dovoľte nám ako novinku predstaviť rodinný dom s prístavbou v obci Kuchyňa , v dedinke ktorá je vzdialená len 42 39 km od Hlavného mesta Slovenska Bratislavy a od okresného mesta Malacky len 17 Km. Rodinný dom je čiastočne podpivničený a taktiež má aj pochodznu povalu s dostatočným množstvom úložného priestoru. Rodinný dom s plochou 106 m2 a s rozľahlým pozemkom o výmere 2205 m2. Pozemok je krásny rovinatý s možnostou daľšej výstavby rodinného domu , prípadne domov alebo pre klienta ktorý má kladný postoj k záhradníčeniu a včelárstvu. Koniec pozemku lemuje v zadnej časti kuchynský potočik Malina.

LOKALITA: Obec sa nachádza len 17 kilometrov od okresného mesta Malaciek a 39 kilometrov od Bratislavy – v oboch smeroch je výborné napojenie na diaľnicu, prípadne na cestu II. Triedy ak je myslené napojenie za Lozornom tak je to cesta I. triedy proísm opravit . Obce na Záhorí majú dobrú dostupnosť aj do Rakúska a Českej republiky. V obci nájdete potraviny, škôlku, základnú školu, športoviská, detské ihrisko, obecný úrad, poštu, autobusové spojenia do mesta alebo na okolité dediny. Z obce je možnosť využitia turistiky do Malých Karpát a tým aj hubárčenia a využitia cykloturistiky.

INŽINIERSKE SIETE: Rodinný dom je napojený na elektrinu Odpad je vyvedený do žumpy / je možné napojenie na verejnú kanalizáciu Kúrenie – plyn,zavedené nové plynové kúrenie, Voda je napojená na obecný vodovod

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE RD : – samostatná vstupná priestranná veranda – samostatná obývačka – spálňa – menšia izba – kuchyňa – kúpelňa – WC – špajza – podkrovie – pivnica + samostatná prístavba Výmera RD : 106 m2 Výmera prístavby: 40 45 m2 Výmera pozemku : 2205 m2 Cena nehnuteľnosti : 269.000 Eur Dom je okamžite k dispozicií s možnosťou nasťahovania.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene – samozrejmosťou je bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a poistenia majetku.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:

T: +421 915 340 692

E: info@adamsreality.sk

www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: Rodinné domy
Typ ponuky: Na predaj
Úžitková plocha: 106 m²
Plocha pozemku: 2205

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/description.php on line 171

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/map-style1.php on line 8