Rekreačný pozemok v rekreačnej oblasti pieskovňa Láb.

Láb
38 820€

Ponúkame na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok v chatovej rekreačnej oblasti – pieskovńa Láb – pieskoňa Plavecký Štvrtok. Pozemok sa nachádza na strane pri Lábe na Záhorí, teda samostný pozemok patrí pod kataster Láb.

Obdĺžnikový pozemok má výmeru 1741 m2.
Šírka pozemku : 22 m
Pozemok má prístup z oboch strán / jedna od Plaveckého Štvrtka a druhý vstup je od obce Láb/ , teda je možné rozdeliť pozemok a využiť aj na dva samostatné pozemky.

Pozemok je v osobnom vlastníctve a je ihneď na predaj a k dispozícií na výstavbu.

Lokalita:
Veľkou výhodou je, že pozemok je v osobnom vlastníctve .Pieskovňa : je menšie prírodné jazero obklopené borovicovými lesmi s vynikajúcou dostupnostou do Hlavného mesta cca 20 minút alebo do okresného mesta Malacky, len 10 minút autom.

IS : elektrina , voda sa rieši studňou, Nachádza sa tu aj vzdialený vodovod a kanalizácia.

Rekreačné stredisko sa nachádza v pôsobivej a prekrásnej oblasti Záhoria Patrí k obľúbeným miestam širokého okolia na rekreáciu a rybolov. Svoje si tu nájdu aj hubári alebo milovnici turistiky. V stredisku sa nachádza bufet. Medzi jeho dominanty patrí pieskové jazero s pieskovými plážami, obklopenými borovicovým lesom.

CENA POZEMKU: 38 820 Eur

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:
T: +421 915 340 692
E: info@adamsreality.sk
www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: STAVEBNÉ POZEMKY
Typ ponuky: Na predaj
Plocha pozemku: 1741

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.

  Mapa a okolie:

  Potraviny
  Stanica
  Reštaurácia
  Nemocnica
  Vzdelanie
  Park
  Láb