Rekreačný pozemok o výmere 2092 m2 na Lábskej pieskovni pri vode .

Láb
87 680€

Ponúkame na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok v chatovej rekreačnej oblasti – pieskovńa Láb – pieskovňa Plavecký Štvrtok. Pozemok sa nachádza na strane pri Lábe na Záhorí, teda samostný pozemok patrí pod kataster Láb.

Obdĺžnikový pozemok má výmeru 2092 m2.
Šírka pozemku : 22 m

Nachádza sa asi 9 m od vody.
Pozemok je v osobnom vlastníctve a je ihneď na predaj a k dispozícií .

Lokalita:
Pozemok sa nachadza pri vode a je dostatočne široký a dlhý na viacero rekreačných chatiek. Veľkou výhodou je, že pozemok je v osobnom vlastníctve .Pieskovňa : je menšie prírodné jazero obklopené borovicovými lesmi s vynikajúcou dostupnostou do Hlavného mesta cca 20 minút alebo do okresného mesta Malacky, len 10 minút autom.

IS : elektrina , voda sa rieši studňou, alebo par metrov je vzdialený vodovod a kanalizácia.

Rekreačné stredisko sa nachádza v pôsobivej a prekrásnej oblasti Záhoria Patrí k obľúbeným miestam širokého okolia na rekreáciu a rybolov. Svoje si tu nájdu aj hubári alebo milovnici turistiky. V stredisku sa nachádza bufet. Medzi jeho dominanty patrí pieskové jazero s pieskovými plážami, obklopenými borovicovým lesom.

CENA POZEMKU: 87 680 Eur

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:
T: +421 915 340 692
E: info@adamsreality.sk
www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: STAVEBNÉ POZEMKY
Typ ponuky: Na predaj
Plocha pozemku: 20922

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.