Novinka, pozemok pre rodinný dom v príjemnej lokalite v obci Rohožník

Rohožník
93 000€

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Rohožníku na Záhorí. Pozemok je veľmi slnečný a nachádza sa v strede obce, ale pri lese a vo veľmi príjemnej lokalite.

Ulica je tichá a pozemok je ako posledný v ulici s príjemným výhladom na Karpaty V prípade záujmu k pozemku ponúkame aj výstavbu nehnuteľnosti od A po Z ( od projektu a stavebného povolenia až po finálne odovzdanie nehnuteľnosti s kolaudačnym rozhodnutím ) Autobusová zastávka s napojením do okresného mesta a priamy spoj do Bratislavy.

INŽINIERSKE SIETE: priamo pri pozemku voda, elektrina, kanalizácia a plyn . Asfaltová obecná prístupová prístupová cesta s osvetlením . Pozemok je rovinatý o výmere 652 m2 , je oplotený a nachádza sa v zastavanom území obce . Cena pozemku : 93.000 Eur / dohoda na cene v prípade vážneho záujmu možná ! Na pozemku je možná okamžitá výstavba ! Pozemok je kúpou voľný !

LOKALITA: Obec Rohožník sa nachádza len 13 kilometrov od Malaciek a 48 kilometrov od Bratislavy – v oboch smeroch je výborné napojenie na diaľnicu, prípadne na cestu II. triedy.

Obce na Záhorí majú dobrú dostupnosť aj do Rakúska a Českej republiky. V obci nájdete potraviny TESCO, škôlku, základnú školu, športoviská, detské ihrisko, obecný úrad, poštu, autobusové spojenia do mesta alebo na okolité dediny.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:

T: +421 915 340 692

E: info@adamsreality.sk

www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: Pozemky
Typ ponuky: Na predaj
Plocha pozemku: 652

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/description.php on line 171

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/map-style1.php on line 8