Skolaudované 5 izbové novostaby Pod Lesíkom!! bývajte už teraz v prírode v obci Borský Mikuláš

Borský Mikuláš
139 900€ /Cena od
Rodinné domy
5 - izbový
121 m²

Predstavujeme Vám novinku 5 izbových skolaudovaných dvojpodlažných novostavieb, ktoré sa skladajú celkom z 23 rodinných domov so samostatnými pozemkami.  Presvetlené izby sú orientované ideálne vzhľadom na svetové strany a zároveň ponúkajú výhľady na okolitú prírodu borovicových lesov.  Veľkou výhodou je, že domy sú pripravené k nasťahovaniu . Veľmi dobrú polohu výstavby týchto domov ocenia hlavne milovníci golfu, ktorý je vzdialený len 14  Km / Penati Golf Resort/

Momentálne v predaji 16 jednotiek.

Priebeh výstavby

Dispozičné riešenie:

Prízemie domu s obývacou miestnosťou, kuchyňou, jedálenským priestorom, hosťovskou izbou a oddelenou toaletou, tvorí dennú časť domu. Tu nájdeme aj výstup na terasu, kde  si môžete v letných mesiacoch posedieť a pogrilovať s priateľmi či ,  priestor na bazén pre deti. Vo vrchnej časti domu  sa nachádzajú tri samostatné izby. Na poschodí okrem 3 izieb nájdeme aj kúpeľňu s WC, technickú miestnosť, ktorú môžu gazdinky využiť ako komoru alebo ako menšiu pracovňu.

INTERIÉROVÝ ŠTANDARD – HOLODOM
(v cene domu)

Základy domu

Dom disponuje zateplenými železobetónovými základovými pásmi. Železobetónová základová doska so zateplením podlahy hrúbka 130 mm.

Zvislý nosný systém

Murované steny sú z tvárnic zn.YTONG o  hrúbke  375 mm, vnútorné priečky z tvárnic YTONG.

Vodorovný nosný systém

Systém je zložený zo železobetónových stropných dosiek a zo železobetónových prefabrikovaných dosiek.

Schodisko

Schodisko domu je monolitické železobetónové (alt. prefabrikované).

Obvodový plášť

Steny domu sú zabezpečené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu KZS EPS hrúbky 150mm a silikátovou omietkou. Farba: podla návrhu architekta – 3D omietka.

Strešný plášť

Železobetónová strecha domu je plochá so zateplením EPS hrúbka 300 mm a v priemere 150 mm spádovou vrstvou s riešením v zmysle architektonického návrhu.

Okná

V stavbe je využitý systém plastových profilov, izolačné 3-sklo, okná otváravo-sklopné, zasklené steny s pevnými a otváravými časťami (posuvné).

Vchodové dvere

Plastové bezpečnostné dvere, sklenená výplň – bezpečnostné sklo.

Interiérové dvere

Dverné otvory pripravené na montáž dverí s obložkovými zárubňami.

Podlahy v domoch

Obytné miestnosti, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, komora, kuchyňa, predsieň a chodba – cementový poter bez finálnej nášľapnej vrstvy.

Povrchové úpravy

Na murovaných stenách je použitá vápenocementová omietka a maľba bielej farby. V kúpeľniach a WC je podklad pripravený pre keramický obklad. Stropy sú upravené vápnocementovou omietkou a maľbou bielej farby.

Vybavenie kuchyne

V kuchyni je urobená príprava pre osadenie digestora, príprava rozvodov vody a kanalizácie pre kuchynskú linku, zásuvky pre kuchynské spotrebiče ako sú elektrický sporák, umývačka riadu, mikrovlnná rúra či chladnička.

Zariaďovacie predmety

V kúpeľni a WC je bude realizovaná príprava pre sanitárne zariaďovacie predmety a prívod studenej vody pre práčku ukončený uzatváracím ventilom.

Vykurovanie a príprava teplej vody

V technickej miestnosti každého rodinného domu bude plynový kotol s teplovodným vykurovaním, vykurovacia sústava: podlahové vykurovanie s reguláciou všetkých obytných miestností, v kúpeľniach bude dodatočný rebríkový radiátor, príprava TÚV je zabezpečená pomocou plynového kotla s externým zásobníkom. V každom rodinnom dome bude osadená lokálna rekuperačná jednotka v každej obytnej miestnosti.

Vzduchotechnika a odvetrávanie

Odvetranie WC a kúpeľne je riešené podtlakovo cez ventilátory. Odvod vzduchu je riešený nad strechu resp. cez stenu, prívod vzduchu z okolitých miestností cez bezprahové dvere. Odvetranie kuchyne je riešené podtlakovým vetraním cez digestory, napojené na odvod vzduchu nad strechu. Rekuperácia je zabezpečená osadením lokálnej rekuperačnej jednotky v každej obytnej miestnosti.

Elektroinštalácie

Zásobovanie domov je riešené z verejnej siete, rozvádzače (elektromerové pre každý RD, vnútorné hlavné rozvádzače vo vstupných priestoroch bytov), interiérové zásuvky a vypínače sú biele. V domoch je zabezpečená príprava na montáž interiérových svietidiel a exteriérové osvetlenie i zásuvky.

Parkovanie

K domu náležia dve vonkajšie parkovacie miesta zo zámkovej dlažby.

Záhrada a exteriér

Rodinné domy majú hrubé terénne úpravy, oplotenie plotom a terasu priamo z dennej časti domu.

Inžinierske siete

Rozvody vody, plynu, elektriny a splaškovej kanalizácie budú privedené do domu, dažďová voda sa odvedie do vsakov.

PRÍPLATKOVÝ INTERIÉROVÝ ŠTANDARD

Interiérové dvere

Drevené plné hladké, osadené v obložkovej zárubni na výber z viacerých typov.

Podlahy – finálne nášľapné vrstvy

Obytné miestnosti – pracovňa/hosťovská, obývacia izba, spálňa, detské izby – laminátová podlaha na výber z viacerých typov.
Kúpeľňa, WC, technická miestnosť, komora, kuchyňa, predsieň a chodba – keramická dlažba na výber z viacerých typov.

Obklady

Obklad – keramický obklad, v kúpeľniach a WC na výber z viacerých typov.

Zariaďovacie predmety (sanita)

Sanitárne zariaďovacie predmety v kúpeľni a WC – závesné keramické́ WC, keramické́ umývadlo so stojankovou batériou (alt. 2x), umývadielko vo WC so stojankovou batériou, akrylátová vaňa, sprchový́ kút s vaničkou do rozmeru 90 x 90 cm na výber z viacerých typov.

Bývanie v Borskom Mikuláši:

Obec Borský Mikuláš predstavuje lokalitu obklopenú borovicovými lesmi s výbornou dostupnosťou do hlavného mesta alebo do okresného mesta Senica. Toto bývanie, ktoré je vhodné ako pre páry a rodiny s deťmi, či jednotlivcov s vášňou k prírode či golfistov, keďže len 14 minút nájdu 18 jamkové golfové ihrisko.  V obci Borský Mikuláš nájdete úplnú občiansku vybavenosť : školu, škôlku, zdravotné stredisko a poštu.

Slová architekta

„V návrhu sme maximálne citlivo zakomponovali domčeky do borovicového lesíka. Bývanie pod korunami vzrastlých borovíc bude v symbióze so životným prostredím. Novým majiteľom ponúkne pohodlie aj pokoj.“

Dvojdomy:

1 122,15 m2 400 m2 149 900
2 122,15 m2 400 m2 149 900
3 122,15 m2 380 m2 149 900
4 122,15 m2 380 m2 149 900

 

– samozrejmosťou je bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru a poistenia majetku

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:
T: +421 915 340 692
E: info@adamsreality.sk
www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: Rodinné domy
Typ ponuky: Na predaj
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 121 m²
Plocha pozemku: 222
Dátum výstavby: 2020

Vlastnosti:

 • Balkón
 • Bazén
 • Elektrická prípojka
 • Garáž
 • Internet
 • Jacuzzi alebo vírivka
 • Kanalizácia
 • Klimatizačná jednotka
 • Krb
 • Kúrenie
 • Loggia
 • Parkovacie miesto
 • Pivnica
 • Plastové okná
 • Plyn
 • Plynový kotol
 • Podlahové kúrenie
 • Povala
 • Septik
 • Špajza
 • Studňa
 • Televízia
 • Terasa
 • Vináreň
 • Vodovod

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/map-style1.php on line 8

Počet zhliadnutí: