Novinka na prenájom 4 izbový RD so samostatnou kuchyňou a obývačkou a krásnou záhradou s posedením

Malacky
1 200€ /mes.
Rodinné domy
4 - izbový
240 m²

Dovoľte nám ako novinku predstaviť kompletne podpivničený, dvojpodlažný zariadený 4 -izbový rodinný dom v Malackách na ulici L. Novomeského. Rodinný dom o výmere 240 m2 s terasou , balkónmi, garážou a udržiavanou záhradou s okrasnými drevinami a ovocnými stromami . Na pozemku taktiež stoji altánok s posedením, ktorý poteší najmä v letných teplých mesiacoch a skleník pre vášnivých pestovateľov ovocia a zeleniny. Táto lokalita je výnimočná svojou tichou polohou kúsok od centra mesta.

LOKALITA:
Mesto Malacky je zaujímavou voľbou pre bývanie. Ideálna poloha pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj so všetkými jeho krásami, no zároveň sa nechcú vzdať ani výbornej dostupnosti a kontaktu s hlavným mestom, ktoré je vzdialené len 37 Km.
Kompletná občianska vybavenosť : potraviny, reštaurácie , hypermarkety, nemocnica, pošta a lekáreň.
Jedná sa o pôvodnú zastavanú časť mesta, v ktorej nie sú žiadne výrobné prevádzky ani aktívny ruch mesta. Táto lokalita tiež ponúka veľa možností pre hubárčenie v okolitých lesoch, cykloturistiku alebo aktívne trávenie voľného času priamo v meste.

INŽINIERSKE SIETE:
Inžinierske siete – elektrika, voda, kanalizácia, plyn, TV, Internet,
Studňa na záhrade

Rodinný dom prešiel v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou .
Dom je zariadený, poprípade po dohode a je pripravený k nasťahovaniu.

Okolie domu je krásne usporiadané : vysadené okrasné kríčky, ovocné kríky, stromy a tráva.

PARKOVANIE:
Na pozemku sa nachádza aj prístrešok pre dve autá a ďalšie dve parkovacie miesta na pozemku. Samozrejmosťou je aj garáž v spodnej časti domu.

Cez garáž sa priamo dostávame do kompletne podpivničených 4 miestností, ktoré sa dajú využiť rôznymi spôsobmi, keďže sú presvetlené a dostatočne priestranné.

výmera RD : 240 m2
výmera pozemku : 456 m2

Cena prenájmu za mesiac je 1200 / Eur
+Energie

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:
T: +421 915 340 692
E: info@adamsreality.sk
www.adamsreality.sk

Detaily ponuky:

Druh ponuky: Rodinné domy
Typ ponuky: Na prenájom
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 240 m²
Plocha pozemku: 456

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/description.php on line 171

  Kontaktujte nás

  +421 915 340 692

  (technická podpora, správca webu)
  Kuchyňa 207, 900 52 Kuchyňa
  www.adamsreality.sk

  Kontaktujte nás

  Potrebujete pomôcť s predajom, alebo prenájmom nehnuteľnosti? Máte akékoľvek otázky alebo podnety? Pošlite nám prosím správu a my sa Vám ozveme hneď ako to bude možné. Ak je online operátor, môžete nás kontaktovať aj pomocou Live Chatu s operátorom, prípadne zanechať správu v offline režime a my Vás budeme spätne kontaktovať priamo cez tento formulár o čom Vám príde notifikácia.

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/0/d0915c6f-550d-47c4-a7aa-5e1b524f1c8e/adamsreality.sk/web/wp-content/plugins/iwproperty/templates/property-details/map-style1.php on line 8